Kakšen dan bo-je-bil danes

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

tema odprta - 25. dec 2010 17:38 | ogledi: 6.468 | odgovori: 6

Redno poslušam prvi pr. RTV Slovenije, in vsako jutro je rubrika "kakšen dan bo danes", pa sem ga malo priredil (naj mi RTV-jevci ne zamerijo kraje avtorskih pravic), da je uporaben za čez cel dan in bi bilo zanimivo, če bi morda napisali, kaj se dogaja pri vas ali z vami. Pa bi sam začel: zdajle gremo lofirat bratu Štefanu , jutri ma god in se pripravlja fešta. Drugač je pa danes izležavanje do bolova.

LP janko

janko1

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

25. dec 2010 18:29

Drugače pa ,kot praviš ,izležavanje do bolova,pa papcanje tudi

lp goga

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

25. dec 2010 22:33

Janko, tudi midva sva redna poslušalca Prvega. In tudi izležavanje do bolova se dogaja danes pri nas. Ampak jutri bo pa bolj živahno, to ni nič. Gibati je treba.

naor

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

26. dec 2010 15:17

Danes počitek  po včerajšnjem koncertu Prljavog kazališta ... smo ga žingali do zgodnjih jutranjih ur ... Še zmoremo, samo regeneracija potem malo traja ...

 

Mamamia

mamamia

majacebelica  

član od: 11.2.2010

sporočila: 207

26. dec 2010 18:15

Pred kosilom ura čudovitega teka v burji, nato pa prestavljeno božično kosilo z mojimi najdražjimi. Bilo je okusno, sproščeno, prijetno, klepetavo in nasmejano. Zvečer pa mogoče še ogled kakšnega dobrega filma v kinu.

 

Ja, danes je bil pa lep dan (do tega trenutka). :)

majacebelica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti