Ročna stiskalnica za stiskanje olja iz semen

simon99  

član od: 20.11.2011

sporočila: 7

24. nov 2011 19:52

Če razen tistih, ki se prerekate, še kdo bere tole temo, sporočam naslednje:

Čez kakšen teden (oz. ko bom imel čas) in ko bom pogruntal, kako se plačuje s PayPalom (informacije dobrodošle), bi se jaz lotil organizacije skupnega nakupa stiskalnic. Glede plačila se bomo dogovorili. Sem pripravljen založiti za ene štiri stiskalnice. Glede na interes jih očitno ne bo težko spraviti v promet, tudi če bi se kasneje kdo premislil.

simon99

vanes  

član od: 22.11.2011

sporočila: 3

25. nov 2011 8:15

Lepo pozdravljeni sem resna interesentka za nakup stiskalnice bom nakazala denar na vaš račun, tako, da ne bo potrebno zalagati -povejte koliko komu in nakažem prek net stika.

Sem prepričana , da je velika večina ljudi poštenih , zato nimam teh pomislekov in sem vam hvalažna za organizacijo.

Preprosto povedano vsak izaja iz sebe najprej moraš biti sam pošten, potem pa ne dvomiš v druge.

 

 

vanes

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

25. nov 2011 11:28

Vanes, tole si pa tako napisala, kot da smo vsi, ki smo kdaj podvomili v poštenost nekoga, vsi neke barabe in lopovi. Pod rubriko o stiskalnici sem prebral in razbral samo malce dvoma in pa previdnost, ki res ni nikomur škodila. Če se pa je nekdo počutil prizadetega....no ja. Njegova reakcija me je bolj spominjala na nekoga, ki se prestraši in pobegne.

Vanes, saj mogoče, da še nimaš kakšnih takih izkušenj in zato tako zaupaš vsevprek, vseeno pa malček previdnosti niti ne škodi.Pojdi pod rubriko "ostale teme , najdi naslov POZOR, GOLJUFIJA in boš hitro videla, kaj se dogaja. So zelo grde in žalostne stvari. Lep dan.

janko1

mplaninc  

član od: 18.10.2011

sporočila: 4

25. nov 2011 13:14

Pozdravljeni

Tudi jaz sem še vedno resen interesent za nakup stiskalnice.

V vsej tej kolobociji moram reči, da je bila ena pamenta ideja. Če je v resnici veliko interesentov in če ponudba ne bo nič boljša za več kot štiri kose, bi se res lahko organizirali po krajevni oddaljenosti.

mplaninc

pavli  

član od: 26.11.2011

sporočila: 4

26. nov 2011 9:28

Dober dan! Tukaj še eden kandidat za stiskalico semen. Sem zelo navdušen nad stiskalnico in bi jo tudi jaz naročil.

Lep pozdrav Pavli.

pavli

hercul  

član od: 27.11.2009

sporočila: 13

30. nov 2011 11:52

ufff nekaj dni nisem pogledal sem in vidim, da ste dosti žolča razlili...

 

Torej od Pitebe sem dobil tole:

In case you order 8 to 12 Piteba oil expellers, the price is Euro 72,55 /expeller (including VAT and shipping to 1 address).

Kind regards,
Edwin Blaak
PITEBA

Torej cena je 72,55, kar je skoraj 8 vevrčkov ceneje.

Torej, ker vidim hudo debato o poštenosti, me je kar malo minilo, da bi kaj organiziral.

Lahko ponudim sledeče, če se kdo strinja o.k., če ne, bom drugače kupil.

1. Denarja ne bom zalagal.

2. Ker imam podjetje lahko izdam predračun, katerega plačate in imate v rokah verodostojen dokument kot garancjo, če ne bi dobili izdelka.

3. Imam tudi PayPal račun, kjer lahko v primeru da robe ne bi dobili, prijavite pošiljatelja in vam denar vrnejeo, pošiljatelja pa izključijo. (vendar predvidevam, da vas nima veliko PayPal računa)

4. Zanima me še, kako bi potem prišli po robo? Sam sem iz Celja in najlažje in najceneje je osebni dvig, imam pa tudi pogodbo s Pošto in po moje bi dostava do vas, prišlja še okoli 5 evrov (ne vem točne teže), še veno ceneje, kot če 4 naročite.

Kontaktirajte me na mail dejan@biobono.si, če ste zainteresirani, pa bomo videli, če nas bo dosti.

LP

hercul

jovita  

član od: 8.7.2007

sporočila: 394

30. nov 2011 16:18

Radovednost me je prignaka na to temo-doma imamo ravno prav malo stvari za stiskat, preizkušamo pa radi nove stvari- pa berem...

Svetujem, da vsi spijemo en čaj za pomirjanje z medom ali karameliziran sladkor z mlekom in žajblom. Za bolj zmrzljive pa kozarec kuhanega vina. In tisti, ki kadite, da pokadite pipo miru!

 

jovita

hercul  

član od: 27.11.2009

sporočila: 13

30. nov 2011 16:31

...se strinjam Jovita...



hercul

Sporočilo je spremenil(a) hercul dne 30.nov 2011 16:31

hercul  

član od: 27.11.2009

sporočila: 13

30. nov 2011 20:54

Tako trije smo že...

Počakali bmo še nekaj dni, da se prijavite še tisti, ki ste resni, POTEM PA BOMO NAROČILI, KOLIKOR NAS PAČ BO.

 Prijave, recimo do 5.12.11

Še enkrat moj mail: dejan@biobono.si

LP

hercul

vanes  

član od: 22.11.2011

sporočila: 3

7. dec 2011 5:05

Lepo pozdravljeni zanima me kaj bo z naročilom stiskalnic, lep pozdrav in lep dan

 

Vanes

vanes

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti