Kavkaški kristali

klošter  

član od: 3.11.2010

sporočila: 5

22. nov 2010 21:14

Oj,sem dobila nekoga ,ki jih ima,tako da ni panike. Poznam pa nekoga ,ki so mu na žalost po dvajsetih letih ravno tako prešli. Začel jih je piti,po nekem nasvetvu,ko je imel odpoved ene ledvice,zaradi dehidracije na maratonu.In so mu to pozdravili,tako da je možakar pri slabih sedemdesetih letih na kolesu vsak dan,cca 100 km. Sprejmem opravičilo,če jih bi pa kdo rad imel,naj sporoči, mu jih pošljem z navodili vred. Hvala vsem. lp klošter

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

23. nov 2010 20:04

Uf, kaj sem v mojih dneh internetnega mrka zamudila. Bom tres morala moje kefirjeve karkoliže poreverit, če so tud stekleni al vodni al karkoli že....... Me čist malo pa res firbec daje.

rimljanka

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

23. nov 2010 20:43

klošter je napisal/a:
Poznam pa nekoga ,ki so mu na žalost po dvajsetih letih ravno tako prešli. Začel jih je piti,po nekem nasvetvu,ko je imel odpoved ene ledvice,zaradi dehidracije na maratonu.In so mu to pozdravili,tako da je možakar pri slabih sedemdesetih letih na kolesu vsak dan,cca 100 km.

klošter

Matr, lej ti to, zdej pa ne bo mogu kolesart vsak dan cca 100km, pri slabih sedemdesetih in s ponovno oživelo ledvico. Držmo pesti, da mu jih bo klošter mal šenkala!

lp

 

cervus

klavdija 33  

član od: 10.12.2010

sporočila: 1

17. dec 2010 15:36

Pozdravljeni! Zelo se trudim,na večih področjih ,da bi nekako prišla do teh japonjkih kristalov,a žal neuspešno.Zato vas prav lepo prosim,če jih kdo ima da mi jih nekaj pošlje.Nujno bi jih rabila za mojo babico,ki jih je pila več let in se je zelo dobro počutila.Zdaj,ko jih nima pa ima vrtoglavice.že v naprej se lepo zahvaljujem. Lp klavdija 33

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti