Staro pohištvo

bozjakova  

član od: 7.12.2009

sporočila: 60

tema odprta - 4. nov 2010 10:44 | ogledi: 14.899 | odgovori: 2

Doma imam,kar precej staro pohištvo(80 let),zanima me če ima kdo izkušnje,kako negovati tako pohištvo? opozorili so me,da bi mu čistila znala škodovati,kaj več pa ne.Zelo bi bila vesela kakršnega koli nasveta.lep dan...

bozjakova

anaboleyn  

član od: 18.1.2010

sporočila: 91

4. nov 2010 21:02

Zakaj pa je to problem? Mi imamo predalnik in omaro ( uporabljam za knjige, ker je notranji del vratnega okvira steklen ) od naših babic, poln češnjev les, prekrasno pohištvo, nič restavrirano ker ni bilo treba, bi rekla da staro vsaj 100 let. Sproti prah brišem, občasno pa s pronto krpami, da se sveti - in to je to. In ker tako delam že jaz 30 let, pronto zagotovo ni škodljiv. Predale je pa mož z voskom namazal, da lepše tečejo, ko jih odpiramo. anaboleyn

testeninca  

član od: 19.2.2013

sporočila: 751

28. feb 2016 13:13

Prodamo staro pohištvo (cca. 100 let), velik del pohištva je bil ob preselitvi (pred 30 leti) pripeljan iz Francije.

- jedilna miza

- stoli

- knjižne omare

- toaletna omarica

- ogledalo ...

 

Vse dodatne informacije, slike,  na ZS.

 

lp Petra

testeninca

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti