Kitchenaid

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

7. sep 2011 11:03

Mene pa zanima,kakšna je razlika med posameznimi modeli (nimam pojma kaj je to planetarno mešanje ???)- npr. profesionalnim in ostalimi...

alibaba

alibaba  

član od: 4.12.2007

sporočila: 328

7. sep 2011 13:25

strelka, hvala (sem pa pomislila na to, samo poimenovanje se mi je zdelo hecno)! Zdaj me pa zanima le še razlika med posameznimi modeli.

 

alibaba

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

7. sep 2011 17:49

alibaba je napisal/a:

strelka, hvala (sem pa pomislila na to, samo poimenovanje se mi je zdelo hecno)! Zdaj me pa zanima le še razlika med posameznimi modeli.

 alibaba

He he, s to domačo nalogo se bosta pa pozabavala s stričkom Googlom

strelka

kraljicek  

član od: 24.10.2009

sporočila: 2

2. jan 2012 17:40

ČOKOLEŠNIK je napisal/a:

Torej, da dodam še sama svoj piskarček! KitchenAid aparat sem si zeloooooo dolgo časa želela in namensko metala evre v eno flašo. Pa zaobljubla sem si, da več kot 420 ne dam. Ker so jih za ta denar dolgo časa prodajali na tej spletni strani: http://www.pixmania.co.uk/uk/uk/1720/1622/xx/446/45/cri

No in decembra sem jaz končno zbrala teh 420 EUR, vsa navdušena odbrzela na Pixmanijo, da si za božička kupim aparat in kaj:::: seveda so jih podražili!

Vse do tega ponedeljka je trajalo, da sem ga dobila (za to ceno, no na koncu je bil 10 EUR manj). Sploh, ker sem trmasto vztrajala pri barvi "candy apple red".

Prebrskala sem vse možne varjante, res! Na koncu sem amreiški trg opustila, zaradi vseh že zgoraj omenjenih komplikacij.

No, da neham dolgovezit. Kupila sem ga preko eBaya iz Belgije, ker je Belgija ureden uvoznik za Evropo.

Evo, to je zame zmagovalna povezava: http://shop.ebay.fr/i.html?_trksid=p3686&_stp

Z gospodom se normalno kontaktira v angleščini in vam uredi pošilko v Slo za 30 EUR. Dobite račun, s katerim uveljavljate 5 letno evropsko garancijo.

Sama sem ... neizmerno srečna z mašinco.

Če je še kaj pa vprašejte.

 

 

Živjo Čokolešnik, tudi mene zanima ta Kitchenaid in bi poskusla s tem belgijskim trgovcem, vendar pa link, ki si ga prilepla ne deluje več. Ali imaš še kakšen drug kontakt?

Hvala ti v naprej.

kraljicek

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

1. feb 2012 0:26

Ravno gledam neko nizozemsko kuharsko oddajo in kuhar pripravlja pavlovo. Smetano je stepal s kitchenaidom, ampak je izgledalo kot da jo stepa celo vecnost, in je se tekoca. Zdaj na koncu pa je namazal celo grudasto smetano. Zanima me, kako se obnese kitchenaid za smetano?

www.mojalbum.com/naredilaana

Gospodinjek  

član od: 24.2.2012

sporočila: 6

26. feb 2012 17:25

@ Kraljicek

Link dela in ne dela, odvisno od tega če imajo kaj za prodat. Trenutno jih majo ene 5 clasic belih objavljenih.

Gospodinjek

Gospodinjek  

član od: 24.2.2012

sporočila: 6

26. feb 2012 17:31

@Bannanna

Jaz skoraj vse kar delam delam z KitchenAid-om, tudi smetano. Rumenjake s sladkorjem super speni, sneg iz beljakov pa tud nardi da dol padeš! Moja sestra ima MUM-a in se niti slučajno ne more primerjat. Je pa res da na začetku sem mel tud jaz težave, ker mi ni ne spenlo rumenjakov niti snega naredlo. Vse je blo samo malo premešano. No ampak ko dobro prebereš navodila tam lepo piše de je včasih potrebno naravnat višino mešalne glave. Postopek je zelo enostaven, smo zavrtiš en vijak. No in od takrat naprej sem brez pripomb.

 

Upam da sem pomagal, sicer pa z vprašanji na plano!

 

Gospodinjek

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

27. feb 2012 7:04

To belgijsko povezavo sem tudi sama že pred časom gledala. Malo so me zmotile fotke kjer so prikazane poškodbe aparatov - praske. So to edine 'napakice' zaradi katerih so znižani? Od kje so jih sploh dobili?

OlivaB

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

24. sep 2012 21:22

Emmm, ne vem zakaj, ampak tehle bogih 300W se mi zdi pa res premalo. Ali ni? Ne vem, če gledam primerljivega bosch muma, ki jih ima 550.... Se motim? Meni je na mumu šel k vragu zobnik, pa ne vem, ali naj kupim novega takega, ali tistega, ki ga prodaja nessi (s 1600 W!!!) ali bi kar kitchenaida. Najbolj me begajo ravno watti...

peter

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti