Kitchenaid

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

5. nov 2010 17:56

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

 

Ker, tele masine so res, res super. Na zalost so v Evropi dosti drazje. No, saj je z ostalimi tehnicnimi zadevami podobno. In s tudi. 

Vanja

  A moraš...? Pri nas 1k€, tam pa 600usd, phhh.

Commis débarrasseur

cellnet  

član od: 5.7.2005

sporočila: 566

6. nov 2010 18:29

o čem ti to zzak? o čevljih ali o čem drugem? ;) cellnet

ajmar  

član od: 7.12.2009

sporočila: 142

7. nov 2010 10:57

Najbrž o Iphonu, ane zzak1977?

ajmar

NatašikaC  

član od: 1.4.2011

sporočila: 29

1. apr 2011 21:40

ojla..... sem nova tule gor in me tale mikserček močno zanima... a je kdo na novo kupoval ta mikser in kje, ker cene pri nas so visoke.... naročla bi ga preko neta sam si neupam kar v temo brcnit negre glih za mali denar. katirim stranem na netu o tem miksarčku zaupate da da bi prišel do mene brez kakega prevelikega rizika.... Vse me zanima za kakršen koli nasvet bom nadvse hvaležna... hvala.... NatašikaC

ČOKOLEŠNIK  

član od: 19.12.2006

sporočila: 2

13. avg 2011 10:37

Torej, da dodam še sama svoj piskarček! KitchenAid aparat sem si zeloooooo dolgo časa želela in namensko metala evre v eno flašo. Pa zaobljubla sem si, da več kot 420 ne dam. Ker so jih za ta denar dolgo časa prodajali na tej spletni strani: http://www.pixmania.co.uk/uk/uk/1720/1622/xx/446/45/cri

No in decembra sem jaz končno zbrala teh 420 EUR, vsa navdušena odbrzela na Pixmanijo, da si za božička kupim aparat in kaj:::: seveda so jih podražili!

Vse do tega ponedeljka je trajalo, da sem ga dobila (za to ceno, no na koncu je bil 10 EUR manj). Sploh, ker sem trmasto vztrajala pri barvi "candy apple red".

Prebrskala sem vse možne varjante, res! Na koncu sem amreiški trg opustila, zaradi vseh že zgoraj omenjenih komplikacij.

No, da neham dolgovezit. Kupila sem ga preko eBaya iz Belgije, ker je Belgija ureden uvoznik za Evropo.

Evo, to je zame zmagovalna povezava: http://shop.ebay.fr/i.html?_trksid=p3686&_stp

Z gospodom se normalno kontaktira v angleščini in vam uredi pošilko v Slo za 30 EUR. Dobite račun, s katerim uveljavljate 5 letno evropsko garancijo.

Sama sem ... neizmerno srečna z mašinco.

Če je še kaj pa vprašejte.

 

ČOKOLEŠNIK

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

2. sep 2011 17:22

Čokolešnik hvala za posredovane info. Ti si pridno šparala, men so pa za darilo za rd dali dinarčke zanj     Če ni skrivnost, koliko časa si pa čakala nanj? Če te prav razumem, plag je bil naš, torej se ga samo 'vtakne v vtičnico'? Btw katero barvo pa si izbrala? ;)

OlivaB

Pingvin  

član od: 8.4.2003

sporočila: 162

6. sep 2011 11:17

Tudi meni je zelo všeč kitchen aid.

Odločam se med Kitchen Aid artisan in Bosch Mum professional. Malo me moti razlika v watih, čeprav, kolikor sem se pozanimala, naj bi bila moč obeh enaka oz. primerljiva. To mi je malo težko za verjeti, ker ima artisan le 300 w, bosch pa kar 1600. Tisti, ki imajo katerega od teh strojčkov, pa oba zelo hvalijo. Edini minus je cena.

 

Sem se že skoraj odločila za artisana, sedaj sem pa našla oglas na bolhi, ki ponuja boscha za le 330 EUR. redna cena obeh kje okoli 600 EUR. Pa sem spet malo v dvomih. Pri boschu tudi dobiš že bleder zraven, pri artisanu pa tega sploh ni. Je pa res artisan lepši, ker je barvast, bosch je pa siv.

Edino za kitchen aida imajo sedaj v Ljubljania akcijo, da z nekim kuponom lahko dobiš 10% popusta, ampak še vedno te pride potem okoli 540 EUR.

Pingvin

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

6. sep 2011 20:15

Ali se da kje pri nas ali do nemčije dobiti ročni mikser od kitchenaida? sem gledala pa se mi ne zdi da bi ga prodajali.

www.mojalbum.com/naredilaana

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

6. sep 2011 20:23

bannanna, ročni mešalnik od Kitchenaida ni vreden denarja. Pravzaprav ni vreden pol toliko, kot je cena. Edino, karje dobro je to, da je tih. Jaz bi ga takoj zamenjala za Gorenjevega. Vanja

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

6. sep 2011 22:49

Pingvin je napisal/a:

Tudi meni je zelo všeč kitchen aid.

Odločam se med Kitchen Aid artisan in Bosch Mum professional. Malo me moti razlika v watih, čeprav, kolikor sem se pozanimala, naj bi bila moč obeh enaka oz. primerljiva. To mi je malo težko za verjeti, ker ima artisan le 300 w, bosch pa kar 1600. Tisti, ki imajo katerega od teh strojčkov, pa oba zelo hvalijo. Edini minus je cena.

 

Sem se že skoraj odločila za artisana, sedaj sem pa našla oglas na bolhi, ki ponuja boscha za le 330 EUR. redna cena obeh kje okoli 600 EUR. Pa sem spet malo v dvomih. Pri boschu tudi dobiš že bleder zraven, pri artisanu pa tega sploh ni. Je pa res artisan lepši, ker je barvast, bosch je pa siv.

Edino za kitchen aida imajo sedaj v Ljubljania akcijo, da z nekim kuponom lahko dobiš 10% popusta, ampak še vedno te pride potem okoli 540 EUR.

Pingvin

Zdravo,

tudi jaz sem najprej padla na dizajn od Kitchenaida, vendar sem se mu kmalu (priznam, s težkim srcem) tudi odpovedala. Absolutno predrag za to, kar je. Potem sem se kurila na ta hudega Boscha MUM (BTW, obstaja tudi rdeč:), na koncu pa nabavila Kenwood Chef Titanium 1400 Watt. V paketu je prišla mašina s food procesorjem, blender s steklenim vrčem, mešalna posoda 4,6 l s štirimi različnimi metlicami, dokupila sem še zmogljiv mini sekljalnik (za začimbe, sladkor, kavo, pa tudi baby hrano ipd.) in mašino za sladoled - za vse skupaj sem dala dobrih 400 €. Dela ko šus (dobesedno!) in sem super zadovoljna! In nihče me ne bo prepričal, da 300 Wattna mašina zmore enako kot 1400 Wattna. Če ti to kakorkoli pomaga pri odločitvi...

 

strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti