Knjiga receptov

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

16. okt 2010 11:37

Hvala vsem, komaj čakam danes, da jo presenetim...sem pa pisala v zvezek, ker sem pač že pričela pred odlično idejo s fasiklom in sem naredila tako, da sem nekaj sama napisala, nekaj skopirala mojih, ostalo pa print s kulinarike:) Njene najljubše jedi, pa sem oblepila z zvezdicami. Upam, da ji kuha postane užitek in da se ne bo še naprej čudila, kako se nam da vsak dan kuhati, če je pa pica takooo dobra:) patty

kafetarca  

član od: 30.9.2009

sporočila: 277

16. okt 2010 12:52

jasna1 je napisal/a:

Kupi en lep fascikel in prozorne mapice, v katere boš vlagala liste. jasna

Jasna, res super ideja In komaj čakam, kaj bo poročala patty kafetarca

londonska rezina  

član od: 1.6.2006

sporočila: 312

16. okt 2010 17:29

Takšno knjigo oz. mapo, sem naredila sama sebi. Imela sem polno receptov napisanih na različnih listkih od različnih ljudi. Žal mi je bilo prepisovat recepte v mojo kuharco, saj prepoznam recept po pisavi in točno vem, kakšno je pecivo (v glavnem pečem). So mi pa ti listki tudi drag spomin, saj nekaterih kuharic ni več...Listke sem nalepila na liste in jih vložila v plastične mape. londonska rezina

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

16. okt 2010 19:15

jaz pa sem si tiste najboljše recepte (mimogrede trenutno spet kroži lično oblikovan malil z izbranimi sladicami s Kulinarike) s SloKul sprintala in jih obojestransko plastificirala. Vse skupaj pa sem po kategorijah posoltirala v fasciklu. Plastificirani listi imajo to prednost, da ga imaš pri kuhi lahko vseskozi na pultu in ga lahko samo obrišeš, če ga umižeš. http://www.mojalbum.com/tajda

kohica  

član od: 30.1.2007

sporočila: 528

17. okt 2010 11:46

Darjuška;a lahko prosim prilepiš ta mail....do mene še ni prikrožil.....

moderator2  

član od: 12.3.2010

sporočila: 710

17. okt 2010 13:43

kohica je napisal/a:
Darjuška;a lahko prosim prilepiš ta mail....do mene še ni prikrožil.....

Pa se ti zdi, da je fer na naši strani spodbujati distribucijo ukradenih receptov?

Dvomim, da je omenjeno avtorstvo le-teh in vir.

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

17. okt 2010 13:45

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. okt 2010 14:42

Ja jaz sem v minulih dbeh ali treh letih že dva krat dobila e-mail z izboorm slaščic s Kul slo, j ebilo napisano od kod so recepti in kuharček na prvi strani. mpak ker so mi z outlook prevwkslali na gmail, to ni več shrnajeno. Imam pa seved asprintano.

 

mamamia

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

17. okt 2010 14:57

tudi jaz sem pred dvema letoma ali tremi dobila nekak povzetek slaščic, a je bilo napisano, da gre za recepte s kulslo, in tudi kuharček je bil na prvi strani. Imam printe. Nimam pa več linka,s e je izgubil, ko so mi outloka mail spremenili v gmail.

 

Pa tudi z enih blogov sem dobivala povzetke, a j ebilo vselej navedeno, od kod so.

 

mamamia

mamamia

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

17. okt 2010 20:43

moderator2 je napisal/a:

kohica je napisal/a:
Darjuška;a lahko prosim prilepiš ta mail....do mene še ni prikrožil.....

Pa se ti zdi, da je fer na naši strani spodbujati distribucijo ukradenih receptov?

Dvomim, da je omenjeno avtorstvo le-teh in vir.

mail, ki sem ga prejela je na 1. strani opremljen s sledečimi podatki: Sladki recepti (spodaj je navedeno ime kdo jih je zbral - ne bom ga napisala) - zbrani iz Kulinarične Slovenije. http://www.mojalbum.com/tajda Sporočilo je spremenil(a) darjuška dne 17.okt 2010 20:49

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti