Akcija petrol - oprema penn

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

6. okt 2010 13:32

Petrol je imel opravičilo tudi po radijskih postajah.

Slišano vsaj na treh različnih že pred kakšnim mesecem.

anaeva

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

6. okt 2010 14:36

Meni je bila pa nadvse všeč prispevek na VAL202 - Zapiski iz močvirja, Marko Radmilovič je imel točno dotično akcijo na tapeti in še nekaj tem na isto vižo.

Loni Makaroni

ninca_  

član od: 10.4.2006

sporočila: 9

6. okt 2010 15:43

Ne čisto enaka, ampak podobna zgodba se je meni zgodila z barcaffe – zbirala sem nalepke od tiste njihove »Kava za na pot«, da bi dobila zastonj anorak ali nahrbtnik, in nikoli nisem prejela prav nič. Pa sem jim že 3x poslala mejl. Niti odgovora nisem dobila. Fej in fuj. Iz principa ne kupujem več te kave, grem raje na OMV po pravo kavo. Je barcaffe še koga drugega od vas tako potegnil? ninca_

patty  

član od: 2.9.2005

sporočila: 298

7. okt 2010 8:00

Petrol se je res opravičil, akcijo so podaljšali ampak nahrbtnikov še kar ni, kar pomeni, da imamo potrošniki samo še en mesec več časa, da zadanemo na loteriji:) Ne vem zakaj, ne naredijo posamezni servisi SEZNAM in vpišejo kdo še čaka na kaj in ljudi pokličejo - verjetno bi bilo manj slabe volje. Tako je tudi imel OMV, ko so imeli akcijo Shrek, tako sem pač slišala. sama nisem sodelovala tej akciji. lp ! patty

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

7. okt 2010 8:25

Sploh mi ni jasno, zakaj je treba še kar pljuvat in negodovat? Petrol se je opravičil, povedal vzrok tej kolobociji, povedal, da bo ruzakov dovolj za vse v kratkem...Meni se zdi to lepa in redko videna in slišana gesta in mi ni všeč natolcevanje kar povprek o goljufiji in ne vem čem. Počakajte vsaj, da bo tist podaljšan rok mimo in si takrat dajte duška, če ne bo tistega, kar pričakujete. Bi človek pomislil, da imajo te torbe zlate naramnice... Ognjič

banana130  

član od: 22.12.2009

sporočila: 228

7. okt 2010 8:36

Tudi meni se zdi, da je Petrol naredil kar je bilo v njihovi moči. Naprej se ne da predvidet kakšen artikel bo bolj zanimiv za kupce.

Lep dan s torbico ali brez !

banana130

ibiza  

član od: 4.10.2005

sporočila: 688

7. okt 2010 10:19

Loni je napisal/a:

Meni je bila pa nadvse všeč prispevek na VAL202 - Zapiski iz močvirja, Marko Radmilovič je imel točno dotično akcijo na tapeti in še nekaj tem na isto vižo.

Loni Makaroni

Izven konteksta sicer, pa vseeno: Zapise iz močvirja je RES vredno poslušati. Včasih celo večkrat.

peter

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

7. okt 2010 10:53

ibiza je napisal/a:

Loni je napisal/a:

Meni je bila pa nadvse všeč prispevek na VAL202 - Zapiski iz močvirja, Marko Radmilovič je imel točno dotično akcijo na tapeti in še nekaj tem na isto vižo.

Loni Makaroni

Izven konteksta sicer, pa vseeno: Zapise iz močvirja je RES vredno poslušati. Včasih celo večkrat.

peter

Pod to se samo podpišem. Pa tokrat je bil na tapeti še TUŠ in polet v vesolje. Še malce večja nategavščina. Me prav zanima, kaj bo ratalo ven iz te moke.

Loni Makaroni

paulinne  

član od: 15.9.2009

sporočila: 78

7. okt 2010 12:15

patty je napisal/a:
Ne vem zakaj, ne naredijo posamezni servisi SEZNAM in vpišejo kdo še čaka na kaj in ljudi pokličejo - verjetno bi bilo manj slabe volje.
Tako urejeno so imeli tudi na Petrolu (vsaj v Lj-Vič). Tudi mi smo bili na čakalni listi in ko so nahrbtniki prišli, so nas poklicali.Brez problemov. paulinne Sporočilo je spremenil(a) paulinne dne 07.okt 2010 12:16

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

10. okt 2010 20:46

Obstaja ena majhna vasica, imenovana Zgornje Jezersko. Je odlično izhodišče za pohodne ture, sprehode, občudovanje narave in poglobljeno premišljevanje o marsičem . No, imajo tudi bencinsko črpalko, prodajni prostor meri 2x2 metra. Sendvičev pri njih sicer ne moreš kupiti, opremo Penn pa imajo - vse, od A do Ž . Sem bila firbčna, pa sem vprašala. Sendviče pa smo potem dobili v bližnji trgovinici - tudi bolj mini, ampak odlično založeni s kruhom in dodatki .

lp

cervus

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti