Surfanje po kulinariki

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

tema odprta - 11. sep 2010 19:16 | ogledi: 37.598 | odgovori: 105

Tema je namenjena takim, ki ne obvladamo računalništvo.

Postavili bomo vprašanja denimo: Kako kopiramo smeške, kako pošiljamo recepte, kako pošiljamo slike, kako citiramo besedilo, kako obarvamo besedo in tako naprej.

 

lp!

 

 

Temo je spremenil(a) anamarija1 dne 11. sep 2010 19:16

mišzmoke  

član od: 28.8.2010

sporočila: 4526

12. sep 2010 2:31

"boh ti dej zdravja"! 1. kako citiramo besedilo ali pa le del besedila? v parih dneh sem že marsikaj "pogruntala", vsega pa še ne , ali pa si ne upam kliknit lp mišzmoke

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. sep 2010 7:23

mišzmoke, kaj pa ti delaš ponoči? Noč je za spanje ( no mi mladi se še česar domislimo ). Sem mislil, da bom v tej temi jaz kaj vprašal ( pa mi je nerodno, so mi že pojasnili, pa sem pozabil ), ne da bom koga učil.

Če hočeš koga citirat, najprej pritisneš tist levi kvadratek na skrajnji desni strani sporočila in se ti dol odpre celo citirano sporočilo, ki ga lahko delno pobrišeš. Preden poročilo pošlješ, si ga lahko prej ogledaš s pritiskom na " predogled ".

ežoj

beva  

član od: 7.1.2010

sporočila: 741

12. sep 2010 8:55

Anamarija1, čestitam za tole :) Se že en čas sprašujem od kod vam vsi ti smeškoti, pa čarovnice na metlah, itd., ? Najbrž bi že lahko sama pogruntala ja, če bi malo poklikala... Tako da hvala, če se odločite pomagat :) beva

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

12. sep 2010 9:33

Beva, ko se mi boš hotela zahvalit za ta odgovor, boš tik nad oknom, v katerega pišeš tekst, videla loparček s črko S in ko boš kliknila nanj, se ti bo odprlo okno s samimi smeški.... in ko boš potem klikala na ostale zavihke (medmeti, hrana, rože, živali in ostalo se ti bo odprlo še več in še bolj lepih smeškov.

Upam, da sem ti kaj pomagala in sem bila dovolj nazorna.

 

 

Lep, sončen dan želim vsem skupaj, čeprav so pri nas povsem čisto in umito nebo že začeli napadati oblaki

rrr

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

12. sep 2010 10:11

ribaracarak je napisal/a:

Beva, ko se mi boš hotela zahvalit za ta odgovor, boš tik nad oknom, v katerega pišeš tekst, videla loparček s črko S in ko boš kliknila nanj, se ti bo odprlo okno s samimi smeški.... .....................................................................

.........................................................................................................................................

 

rrr

............... ki, če delaš v mozilla-firefoks utripajo, da se s njimi nič ne moreš pomagat. Če hočeš naredit tako kot pravi rrr moraš zapret mozilo in it v internetexplorer.

ežoj

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

12. sep 2010 10:40

ežoj je napisal/a:

............... ki, če delaš v mozilla-firefoks utripajo, da se s njimi nič ne moreš pomagat. Če hočeš naredit tako kot pravi rrr moraš zapret mozilo in it v internetexplorer.

ežoj

Zanimivo, jaz pa že ves čas, odkar sem na Kulinariki, uporabljam samo Mozillo-firefox, pa nimam prav nobenih problemov. Vse mi dela normalno (smeški, citati, vstavljanje fotografij ...).

A je možno, da je to (ne) delovanje kakšnega brskalnika povezano s samim računalnikom ali kako?

Mojca

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4309

12. sep 2010 10:44

Še bolj zanimivo - doma res uporabljam internet eplorer in v službi skoraj izključno Mozillo-firefox in na obeh lokacijah mi deluje brez težav

rrr

zeta  

član od: 21.5.2009

sporočila: 1353

12. sep 2010 10:48

Tudi jaz delam z Mozilla Firefox, pa delujejo smeški brez vsakršnih problemov. Mogoče je težava kje drugje, Ežoj. zeta

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. sep 2010 12:11

Zdaj pa bi jaz prosila Atino oziroma Proximo naj me naučijo kako obarvamo besedo, lahko tudi kdo drug, ki obvlada.

Sem vedla, vendar sem pozabila!

 

 

Hvala!

Kuharca Anamarija brez glave

nb  

član od: 29.11.2005

sporočila: 2339

12. sep 2010 12:32

A takole misliš? Na koncu orodne vrstice imaš črko A. Pritisni nanjo, pa se ti odprejo barve. Izberi željeno in piši.

Nena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti