Nov forum

tema je zaklenjena

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15821

1. sep 2010 19:18

Kako že gre tista o volu in Jupitru?

Mamamia

mamamia

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

1. sep 2010 19:20

A bo spet kakšna luna, ker tole je res preveč. Res,da ma vsak svoje mnenje ('), želje, skrbi in težave, ampak mal se je pa treba nazaj držat. Mogl bi se fletn met, kot včasih in forum vzet za ene vrste sprostitev. Ampak + in ne -.

katti

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

1. sep 2010 19:20

multivitamin je napisal/a:

Ej MOON. Sedaj bom pa jaz stopil vmes. Ne boš žalila nole, ne mene ne kogarkoli drugega. Perjat,neobrisana,neodrasala in povrh še glupa. Glupa si tako,da težko,da je kdo tko glup kot ti.

 

Multi- če boš pa še drezala boš pa dobila tak komentar,da te bo sesulo. Tebe pa tvoje. Multi

multivitamin

 

Pa saj je vse OK, no....

rrr

kriznana  

član od: 14.10.2006

sporočila: 602

1. sep 2010 19:21

nekako takole je citat *Kar je dovoljeno Jupitru, ni dovoljeno volu oz. kar je dovoljeno Zevsu, ni dovoljeno kravam oz. kar je za nunca, ni za junca. kriznana

jernej  

član od: 30.8.2001

sporočila: 4876

1. sep 2010 19:21

Multivitamin, zaradi tega:

"Glupa si tako,da težko,da je kdo tko glup kot ti." si zaslužil zaklep članstva, pa se lepo pomiri in razmisli o vsem skupaj. Najprej sem še mislil drugače, pa vidim, da iščeš samo provokacijo tule. Če je bil to kakšen test za FDV koliko časa rabi urednik da te zaklene, ti je uspelo. Kar mene zadeva si lahko tudi poslan od konkurence, da delaš zdrahe tule. Ne trdim ker ne vem, možno bi pa bilo.

In ne pošiljaj mi ZS prosim, ker imam res veliko dela te dni. Sicer si pa par dni nazaj sam zahteval izbris in ga 3 ure kasneje preklical.

Ta tema pa tudi nikamor ne pelje in je tudi zaslužila zaklep. Tebi Moon se opravičujem, ker si morala brati takšne žaljivke.

- administrator

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti