Pozdravljeni,
lepo bi prosila, če ima kdo odveč kaj nalepk Lego (Špar) ali magnetke od Shreka, če mi jih lahko kaj pošlje po pošti. Zelo bom hvaležna.
Lep pozdrav,
Tina
tina711983
Pozdravljeni,
lepo bi prosila, če ima kdo odveč kaj nalepk Lego (Špar) ali magnetke od Shreka, če mi jih lahko kaj pošlje po pošti. Zelo bom hvaležna.
Lep pozdrav,
Tina
tina711983
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Venturini |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Solata s polnozrnatimi peresniki, tunino in avokadom

Biskvit s slivami