Koleno

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. avg 2010 14:04

Urgentna služba dela cel dan vse dni v letu. V Lj. je to urgentni blok na Bohoričevi. V ostalih krajih je to bodisi v bolnišnicah ali pa v zdravstvenem domu. Čekiraj na spletni strani zdravstvenih ustvanov v tvoji lokalni skupnosti. Vendelina jr.

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

19. avg 2010 14:46

ko bi vsaj bil z ljubljane, tako pa imam kar veliko do bolnice masters

home made  

član od: 26.5.2010

sporočila: 91

19. avg 2010 15:05

Žal bom malo zasmetila temo, vendar si ne morem pomagati. Zmotil me je ta zadnji stavek:
masters je napisal/a:
ko bi vsaj bil z ljubljane, tako pa imam kar veliko do bolnice masters
Če ti je tako malo do zdravja svojega telesa, ne vidim razloga zakaj na forumu sprašuješ kako in zakaj bi ta bolečina lahko nastala. Če ne poskrbiš sam zase, zakaj bi torej skrbeli zate drugi? Pojdi k zdravniku, pa če je bolnica od tebe oddaljena 3km ali pa 50km. home made

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

19. avg 2010 15:24

Tule gre, če sem prav povezala, za sina naše kolegice, ki se včasih tule javi čez mamin nick. Kolega gre itak jeseni na faks in bo, če bo potreboval urgentni blok, že našel do Bohoričeve. Po drugi strani je pa to mlad človek, ki ga do sedaj ni še nič hudo zdravstveno štrafnilo in pač ne ve, kako je, če greš na urgenco oziroma, kam je sploh treba iti na urgenco. Praviloma je dežurna služba v nebolnišničnih krajih locirana v zdravstvenih domovih in to v tistih krajih, kjer so tudi upravne enote....skratka v večjih krajih. Do takega kraja pa tako daleč ni, neodvisno od tega iz katerega mikrokraja človek štarta. Hope this helps. Vendelina jr.

tulka  

član od: 9.8.2008

sporočila: 2960

19. avg 2010 15:40

masters je napisal/a:
ko bi vsaj bil z ljubljane, tako pa imam kar veliko do bolnice masters

Oprosti, potem te pa ne boli dovolj.

tulka

home made  

član od: 26.5.2010

sporočila: 91

19. avg 2010 16:31

tulka home made

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

19. avg 2010 19:31

tulka je napisal/a:

masters je napisal/a:
ko bi vsaj bil z ljubljane, tako pa imam kar veliko do bolnice masters

Oprosti, potem te pa ne boli dovolj.

tulka
sej če bi prebrala moje prejšnje poste bi videla da sem napisal da me pri hoji po ravni podlagi koleno ne boli, boli me samo pri skrčenju in če ga rotiram. Če bi imel neznosne bolečine že ob mirovanju, pa me tu gor niti nebi bilo. Tako pa sem se raje pozanimal, če je strah odvečen in če ne gre samo za kakšno "nevšečnost" ki bi čez 2-3 dni mirovanja izzvenela, ker namreč sam nisem navajen za "vsako nič" skakat do zdravnika. Do zdaj sva se z njim videla praktično samo na sistematskih pregledih. Vsekakor pa bom odšel do zdravnika, če ne drugega zaradi samega boljšega občutka da ni nič hujšega. masters

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

20. avg 2010 13:00

bil danes pri zdravnici in je rekla samo naj počivam in na lahko kolesarim, če se pa kaj poslabša pridem nazaj masters

masters  

član od: 23.5.2009

sporočila: 188

20. avg 2010 14:19

najlepša hvala za vse odgovore,čeprav vseeno mislim da bi me lahko malo boljše pregledala. me je pa na hitro odpravila, ker je bila velika gneča. Upam da ni nič, če pa se bo slučajno poslabšalo pa bom šel še 1x k zdravniku. masters

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti