Otroski sedez za kolo spredaj

anancica

sporočila: 9

21. jul 2011 20:52

No, smo potem kupili za spredaj in po letu dni voznje mi je zal, mogoce je pa krivo tudi moje kolo, ker ima premalo prostora. Moj sedez si moram spustiti cisto nizko, ker je med otroskim sedezem in mojim tako malo prostora, da se komaj zbasem gor, sem sicer bolj stor, ne pa debela. Tudi zato, da ko kolo ustavim, lahko varno dam nogo na tla, ker ni prostora, da stopim dol s sedeza na hitro. Potem ima mali glavo tako visoko pred mojo, da lahko s svojo glavo pocivam na njegovi celadi. :P Najbolj pa me v bistvu moti, da tezko vozim, ker zaradi nizkega mojega sedeza glede na pedala precej trpijo moja kolena, pa se navzven moram poganjati. Je pa res, da mali uziva, ker vse vidi, ampak verjetno bi uzival tudi zadaj. Vsekakor se na dolge razdalje sploh ne bi spravila.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti