Skin improver

ojlaojla  

član od: 27.7.2010

sporočila: 1

tema odprta - 29. jul 2010 20:03 | ogledi: 4.433 | odgovori: 3

Ali ima že kdo izkušnje s"Skin improver-mulitifunkcijski pripomoček za revilatizacijo kože"? Oglasno sporočilo je bilo objavljeno v zadnji Oni. Zelo me mika nakup, vendar bi za tako velik denar le rada

bolj preverjeno izkušnjo kot je obljavljena v reklami.

Ojlaolja

ojlaojla

HejHoj  

član od: 14.2.2008

sporočila: 135

29. jul 2010 20:13

Tole diši pa po prikriti reklami.

AmalijaA  

član od: 14.3.2010

sporočila: 4

31. jul 2010 1:37

Glej, v tujini se tole prodaja kot dermaroller, odtipkaj na googlu, pa ti vrže ven polno zadetkov. Sama ga nimam, niti ne poznam nikogar, ki bi ga imel. Kot sem pa prebrala, so pomembna dolžina bodic, odvisno, kje ga misliš uporabljati (obraz, telo), sterilnost, da ne pride do okužb itd. Samo meni se zdi cena olala, pa niti ni navedeno, kdo to sploh prodaja!!!!!! AmalijaA

neznan uporabnik

31. jul 2010 11:06

Prid mal k men na generalno, pa na odbelavo trave na vrtu (za ostalo ni pogojev), te bom tolk priganjala, da boš v 1 tednu dobila napeto kožo in sijala od zdravja.. Delo krepi (krepa) človeka. Odvisno od našega lastnega izhodišča v glavi japaja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti