Pomoč komarji

Mi uporabljamo mešanico naravnih eteričnih olj, odlično deluje. Plain Jane
Daši, a si morda ob branju navodil za antikomarce, ki se vtaknejo v električno vtičnico in so prepovedani za otroke do dveh let pomislila, da je to zaradi elektrike ( prstki v vtičnico) in zaradi tege, ker dete pomisli, da ima novo igračo - izpuli in poje, potem pa... Sem prepričana, da samo po sebi NE SME BITI ŠKODLJIVO za malčke samo zato, ker je za v vtičnico! Dve leti ni meja za nič, razen za raziskovalno otroštvo, ki pri tej starosti res ne loči nevarno od nenevarnega. Pa lep dan še naprej anaboleyn

V lekarni sem kupila mosquito block, difuzor za prostor z eteričnimi olji geranije in citronele. Zelo lepo odišavi prostor, žverce ga pa ne marajo, tako, da imam pred njimi mir. Vsak večer samo odprem lonček, zjutraj pa ga spet zaprem.



daga

Sporočilo je spremenil(a) daga dne 03. 2011 18:32

Če imaš v bližini grm sivk, otrgaj nekaj cvetov in jih na dlan zmečaj in otroka namaži po koži. zagptavljam ti, da komarji ne grizejo. Moja vnukica nima nobenih težav !!!

 

Annie

Daga, koliko pa stane difuzor, ki ga omenjaš?

helgula

Cene se več ne spomnim, bom pa pogledala, ko pojdem spet v mesto.

daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Izpostavljeno

Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtrimljanka
malo za hecNikita2
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti