Čiščenje tipkovnice

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

8. jun 2010 14:08

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Ah, ko se tipkovnica umaže, kupiš nov računalnik, pa je! Japčko, po možnosti., pa ne črvivo. V tele nove tipkovnice nič ne pade

Vanja

Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 04. 2010 14:18
Lahko je to tam pri vas kjer en jabuk stane pol manj, kot pri nas kak malo boljši kalkulator :)

Majdina  

član od: 27.9.2007

sporočila: 281

8. jun 2010 14:17

Jaz imam dosti umazano delo in tipkovnica se zelo zamaže.Imam njeno fotko in skoraj vsak mesec snamem vse tipke,jih dam v posodo,nalijem detergent,jih osušim,še prej sčistim ohišje in potem tipke na podlagi fotke nataknem nazaj.Hitro in učinkovito! Majdina

zivahen  

član od: 12.5.2010

sporočila: 11

17. jun 2010 10:49

tinca je napisal/a:
Ja najboljša je tista zelena sluza, ki se jo dobi v piksni v vsakem Merkurju in podobnih štacunah, še posebej če ne želiš vlačit dol tipk. Dobro spuca tudi razne daljince in mobilno telefonijo. Ko je preveč kosmato vržeš stran. Vsak dan eno kastrolco smeha vam želi Tinca
Všeč mi je ideja da ni treba dol vlačit tipk (še posebej v službi na dragi multifunkcijski tipkovnici) al pa menjati tipkovnice (na prenosniku je to malo težje). Mi lahko namigneš kako se imenuje in koliko stane? zivahen

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti