Podarim mercator nalepke

Živjo,

imam približno 20 nalepk od Merkatorja. Zdaj imajo ponudbe torb Diadora in ker sama ne potrebujem nič od tega, z veseljem podarim komu, ki jih zbira.

Prva, ki mi pošlje naslov na ZS, dobi vseh 20.

lp,

Tina

tina711983

Nalepke so že oddane.... Lp, Tina tina711983

Podarim mercator nalepke, naslov mi pošljite na zs.

tulka

Nalepke so oddane.

tulka

Ali ima katera odvečne Mercator nalepke? Prosim, oglasite se mi na ZS.

Hvala.

Sweetie

Zahvaljujem se obem ponudnicam, ki sta se mi oglasili na ZS, sedaj bom imela nalepk dovolj.

 

Sweetie

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.