Zbiranje zamaškov za fanta iz mb

tanja26  

član od: 30.12.2008

sporočila: 65

tema odprta - 24. feb 2010 23:57 | ogledi: 2.778 | odgovori: 10

Ker imam doma res še veliko plastičnih zamaškov in mi gospod, ki naj bi vodil akcijo zbiranja ni odgovoril na mail, me zanima če kdo kaj ve kje so v tej akciji zbirna mesta.

Škoda se mi zdi, da tokrat ni nikakršnega interesa s strano organizatorja, saj smo v prejšnji akciji dokazali, da znamo pomagat in da res ni noben problem zamaške raje v vrečko dat kot v smeti vrečt.

tanja26

drejcek  

član od: 11.1.2004

sporočila: 1028

25. feb 2010 5:36

V Mercatoju so škatle, kjer zbirajo zamaške, vsaj pri nas v Postojni

LP

Drejček

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. feb 2010 6:51

Sedaj se zbira za eno deklico, ravno včeraj sem dobila mail, lahko prilepim vsebino, če koga zanima.

Atina

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

25. feb 2010 7:59

Atina, lepo prosim,če prilepiš mail, ker me zanima, kje je zbirno mesto v Ljubljani oz. okolici. Hvala vida70

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

25. feb 2010 8:09

Se mi zdi, da je kar vsaka osnovna šola zbirno mesto - torej, če imate kako v bližini, kar tja jih nesite - vas bodo zelo veseli (še bolj pa vaših zamaškov )

lp

cervus

VesnaG  

član od: 30.8.2003

sporočila: 65

25. feb 2010 8:48

Za Mašo iz Koroške se zamaški zbirajo tudi v vseh enotah Mariborske knjižnice. Mimogrede, v Mariborski knjižnici imajo tudi kartonske zbirne zabojnike za prazne kartuše in tonerje za Rdeče noske. Vesna

Milži  

član od: 8.6.2007

sporočila: 1427

25. feb 2010 9:26

Mislim da jih zbirajo tudi na srednih šolah ,saj tam kamor hodi moja vnukinja jih zbirajo(vzgojitelska)v Lj.Tako da jih nese kar v šolo. Milži Sporočilo je spremenil(a) Milži dne 25. 2010 09:27

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

25. feb 2010 9:29

Evo, citiram mail:

Drage moje prijateljice, prijatelji, znanci, vsi, ki ste dobrega srca in boste priskočili na pomoč! Pridružimo se akciji "pomagajmo Maši", naši mladi prijetni deklici, ki jo je težka bolezen trenutno prikrajšala za vsakdanje radosti, ki jih preživlja in doživlja najstnik in najstnica. Zakaj trenutno? Ker je Maša dobrovoljno, zelo močno dekle, ki bo skupaj z našo pomočjo premagala to kruto in zahrbtno bolezen. Maša je deklica, stara 15 let, polna energije in zelo močne volje. Ker z mamico Simono potrebujeta moralno in materialno pomoč, ne oklevajmo niti za trenutek in pomagajmo! Kako? Akcija zbiranja zamaškov se je že pričela in dobite vse informacije v priponki. Ker ima mama Simona skromne dohodke se z Mašo le stežka "prebijeta" skozi mesec. Maša potrebuje posebne napitke, hrani se preko sonde, vsa hrana mora biti pasirana. Prav je, da s tem,  ko se odrečemo eni kavici in znesek za eno kavico nakažemo na Mašin transakcijski račun pomagamo Maši in mami Simoni, da lahko sproti kupita napitke in hrano ter vse ostalo kar je potrebno za Mašo in za njeno nego. Samo strošek enega napitka dnevno je 6,00 eurov. Številka Mašinega transakcijskega računa je: SI 56 02 45 2420 1723 331 Ko sva danes govorili z mamo Simono mi je zaupala, da si z Mašo zelo želita, da bi lahko odšli na krajši oddih na morje. Morska klima, ne glede na letni čas bi Maši zelo pomagala in jo zdravniki priporočajo. Ali je med vami kdo, ki bi bil pripravljen, v kolikor ima kakšno stanovanje ali apartma na naši Primorski, le to odstopiti za vsaj teden dni, da bi Maša lahko spremenila okolje in se naužila morskega zraka. Maša že celo leto ni bila nikjer drugje kakor po bolnišnicah in doma. Dodajam še naslov: Maša Topler (mamica Jež Simona) Ob Šumcu 4 2392 Mežica telefonska številka 02 82 35 329 Ste mogoče pred kratkim gledali film" Daj naprej"? Jaz dajem naprej in upam, da boš tudi ti! Lep dan vsem v upanju, da se boste odzvali želji Mihaela /konec citata

Zraven je še powerpoint file s slikami.

 

Atina

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

25. feb 2010 9:36

O Drejček, hvala za informacijo. Zdej vem, da jih morem nest v mercator, sicer sama bolj malo zahajam tja, zato nisem vedla da tam zbirajo zamaške. LP mina20

tipica5  

član od: 31.7.2009

sporočila: 49

25. feb 2010 12:34

Vem, da se zbirajo v izolski OŠ Vojke Šmuc, pa tudi v župnišču v Škofijah pri Kopru. Tudi jaz jih zbiram. tipica5

slavi77  

član od: 20.2.2009

sporočila: 41

25. feb 2010 13:09

V Trnovskih vrtcih (LJ) jih tudi zbiramo. slavi77

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti