a ima kdo kakšne izkšnje z abtronikom? a se ga splača kupit?
kaka
a ima kdo kakšne izkšnje z abtronikom? a se ga splača kupit?
kaka
Se podpišem pod Moycaa. 100%
Se ne splača.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.