Dodatek za veliko družino
| mmiikkii je napisal/a: |
No, nas je od prejšnega tedna tudi pet doma:). Na žalost, pa se pravno gledano ne štejemo za veliko družino. Mogoče se me bodo nekatere/i spomnili iz neke druge debate (o istospolnih družinah). No, takrat sva s partnerko imeli enega škrata, sedaj pa sta se nam pridružila še dvojčka |
| mmiikkii je napisal/a: |
No, nas je od prejšnega tedna tudi pet doma:). Na žalost, pa se pravno gledano ne štejemo za veliko družino. Mogoče se me bodo nekatere/i spomnili iz neke druge debate (o istospolnih družinah). No, takrat sva s partnerko imeli enega škrata, sedaj pa sta se nam pridružila še dvojčka m.m. |
Iskrene čestitke za nova člana![]()
! Naj zakonski mlini končno že zmeljejo tudi za vas enak status, kot ga imamo kar avtomatsko vse ostale družine.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
