Umrla mi je muca

harigast  

član od: 9.3.2006

sporočila: 27

26. jan 2010 14:56

Hvala vsem za tolažilne besede,res hvala, harigast

harigast  

član od: 9.3.2006

sporočila: 27

26. jan 2010 15:21

No da povem rezime,med tem mi je uspelo z novim golfom priletet v Mercator,avto je kaputt, sam sem izgubil samo en zob,naknadno sem se še sklofal s policaji in prespal na Povšetovi,kjer sem naredil tako galamo,da so me ob 5 zjutraj vrgli ven. Bolečina je manjša,zdaj so druge na vrsti. harigast

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4733

26. jan 2010 16:50

No, jaz imam občutek, da ti malo pretiravaš. V bistvu imam ta občutek že od takrat, ko si flancaril o vlivanju z vodko. Pravzaprav, da briješ norce iz vseh ljubiteljev živali. Ne vem, kaj bi rad povedal, vsekakor pa poginula mačka ne sme in ne more biti vzrok in hkrati opravičilo za pijandure na cesti. S čim bi se pa vlival in potem širnemu občestvu razlagal, če bi med poletom v Mercator človeka do smrti povozil? In kakšna akcija, kaj?, kar s policaji si se tepel, pa na Povšetovi so le še tebe, Rambota strahoma čakali, da tam vse okrog obrneš??? Dej no... In zaradi tega, ker imaš novega golfa, nisi nič bolj odrasel videti! Ognjič Sporočilo je spremenil(a) Ognjič dne 26. 2010 16:50

harigast  

član od: 9.3.2006

sporočila: 27

26. jan 2010 17:07

Eh no Ognjič,toliko pa le pazim,golfa pa ni več,pa tak lep je bil,srebrn,bomo že preživeli harigast

harigast  

član od: 9.3.2006

sporočila: 27

10. feb 2010 16:05

Nova muca je kar sama prišla-ime ji je Potička-malo je še plašna,pa bo že, Vprašal pa bi, kako bi se obnesla kombinacja muce in psa- teli Galgoti in Greyhoundi so me precej zrukali, saj se ne mudi, baje je do maja čas. Hvala harigast

neznan uporabnik

10. feb 2010 16:15

Harigast, sori, mensezdi da ti mal provociraš? In s čim je do maja čas, če smem prašat? (sej briga me pa nič, a ne?) Ali pa bi rad po ovinkih kakšno drugačno temo odprl? japaja

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

10. feb 2010 16:19

Harigast, ko si boš prebral več o greyih in galgih, ti bo kmalu jasno, da kombinacija z mačko "no go"! To so namreč strastni lovci vseh malih kosmatih živalic. Se najde med njimi tudi kak, ki je kompatibilen z mačkami, ampak to je res bolj eksotika... Mogoče, če bi imel greya od mladička naprej. Če pa razmišljaš o posvojitvi odrastle živali, bi pa znal bit problem. Noa

cvetka5  

član od: 30.9.2010

sporočila: 44

15. jan 2011 15:54

Tudi jaz sem včeraj izgubila mojega najljubšega mucka, mojga Lumpija. Nemorm povedat kako mi je hudo !! Enkrat sem ga že rešila ko je zlezel v avto in mu je zlomilo tačko,....in po tem je postal moj poseben mucek ker je malo šepal, čeprav sem ga peljala k veterinarju...imela sem ga še rajši in se zelo navezala nanj on pa name saj se je pustil tako crkljati samo meni....toda tokrat ga nisem mogla rešiti ker ga je povozil avto in skoraj takoj umrl...srce se mi je paralo ko se je matral od bolečine in mu nisem mogla pomagati saj vem da čas zaceli vse rane...ampak meni je tako hudo...ker vsakič ko pridem ven ga ni v košarci nikoli več ga ne bom videla in slišala kako mijavka. Moj Lumpi... nikoli ga ne bom pozabila! Bil si res čisto poseben muc in dvomim da bom imela še kdaj vsaj malo podobnega tebi cvetka5

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5188

15. jan 2011 16:32

Cvetka, s časom bo vse spet v redu. Vem, kako je to - mi smo tudi "mačja" družina, vedno kaj kosmatega mijavka okrog vogalov in v vseh teh letih smo že kar nekaj muckov videli oditi, dva tudi na tak način kot tvoj Lumpi, in za vsakim je bilo hudo. Pa se zdaj vseh radi spominjamo, ker je bil vsak karakter zase. Pusti žalosti, da malo mine, potem pa bodi raje radovedna, kakšen bo tvoj novi tiger, ker sem prepričana, da ne boš dolgo brez. Lep pozdrav, Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti