Pomoč

Imam eno veliko prošnjo,morda se komu doma nabira prah na telefonu Nokia 6288 .Meni je namreč na dobri dve leti stari nokii znotraj počil ekran.Ker mi drugače dobro služi , sem se odločila da vas tukaj malo povprašam ,če bi mi kdo lahko pomagal in mi odstopil ekran s te nokie.

Hvala in lp

marjeta10

Poglej na Bolho, tam se ponavadi kar najdejo take zadeve. :) Lizzie
http://cgi.ebay.de/LCD-Bildschirm-Display-Nokia- zzak1977

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.