Vse najboljše za rojstni dan,polno zdravja,ljubezni,uspehov in še veliko sladkega ustvarjanja
GocaP
Vse najboljše za rojstni dan,polno zdravja,ljubezni,uspehov in še veliko sladkega ustvarjanja
GocaP
Katarina vse najboljše
![]()
Pozdravček!
Katarina, ostani tak sonček, kot si in lepo praznuj.
![]()
![]()
lp
cervusKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.