Če je volja in malo truda se (skoraj)vse naredi
Milži
Kaj s posodo?
sicer nisem prebrala vseh strani, ampak meni se je zgodilo nekaj podobnega, na vročo steklokeramično mi je gost dal plastičen krožnik, pustila sem da se je ohladilo potem pa sem ga dol s tistim ko je za steklokeramično taka britivica...šlo je brez problema, če pa bi bila toplega, bi verjetno vse razmazala...
ursyy
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
