Mešalnik, kateri je boljši

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

9. jan 2010 22:07

Ne, FannyRae, še ga nimam. Sem danes res spekla rolado, ampak delal je pa še vedno navaden mixer. Sem ga pa naročila v Avstriji in čakam, da mi ga pošljejo. Če bo vse ok, sporočim, kako gre. Varianta - osebni prevzem v Avstriji, mi pa ne odgovarja, ker sem predaleč. Upam, da ga bom naslednji teden že imela. Hvala vseeno za podporo . lp, župca

Engie  

član od: 12.10.2007

sporočila: 472

10. jan 2010 16:43

Mene pa zanima kako se obnese pri gnetenju vzhajanega testa - za potice ali krofe .Ima katera s tem izkušnje? Engie

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. jan 2010 20:24

Se obnese. Potic sicer ne pečem, krofe pa že včasih.

Atina

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

14. jan 2010 19:44

No pa sem ga dobila, belega mum-čka. Naročila sem ga pri severnih sosedih, skupaj s poštnino sem plačala toliko, za kolikor so ga imeli pri sosedu v akciji. Plačala sem preko mednarodnega plačilnega sistema, ki zagotavlja varnost tako pri varnem plačilu, kakor tudi pri prejemu naročila. Vse skupaj je trajalo 9 dni: včlanitev v plačilni sistem + izpeljava naročila (pošiljka je bila poslana v ponedeljek, danes sem jo prejela). Sedaj moram pa samo še kaj speči. Priložena je tudi knjižica z recepti, seveda v nemščini. Z mojim skromnim znanjem (in gledanjem slik) mi bo verjetno uspelo tudi kaj prevesti. Upam samo, da se sedaj doma ne bomo spet zredili, ko imamo še enega kuharskega pomočnika . lp, župca

dididala  

član od: 20.10.2008

sporočila: 120

19. jan 2010 16:56

Župca a si ga naročila pri ELECTRONIC4you v Avstriji? dididala

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

19. jan 2010 19:17

župca, torej se ti ni splačalo, bi rekla.

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

19. jan 2010 19:25

glede na napisano na prvi strani, bi rekla da se ji je splačalo. bannanna_v_slo ;)

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

19. jan 2010 19:42

Moj je najboljši  

rrr

župca  

član od: 12.5.2004

sporočila: 348

19. jan 2010 21:53

oj, dididala, nisem ga naročila pri electronic4 ampak pri elektromarkt, našla sem ga enako na spletu, cena pa ista, dostava po pošti pa še 19,90 zraven. Vse ok, pošiljka je prišla do mene po naši pošti, od dobavitelja sem dobila tudi kodo za sledenje paketa, tako da sem vedela ves čas, kje se paket nahaja. Sistem mi je zelo všeč. rimljanka, ja, splačalo se mi je, ker sem zamudila akcijo za en dan. Če bi vas vprašala en dan prej in dobila vaše dobre nasvete, bi ga zagotovo kupila pri sosedu v akciji. Tako pa je akcija šla mimo mene. Izgubila nisem nič razen časa. Sem pa pridobila novo izkušnjo naročanja v tujini. Izgubil je sosed, ki je naslednji dan dvignil ceno na 170 jurjev in mum-či še vedno stoji tam. Sem pa res navdušena in sedaj vem, zakaj ga hvalite. Sama izvedba stroja je izvirna in dovršena. Še moj mož me je pohvalil, da sem kupila dober stroj . Pa še bela barva se mi ujema z ostalimi dodatki v kuhinji. Če bi mum-či še govoril, bi bil res tapravi prijatelj v kuhinji. No ja, je pa res, da jaz čvekam za oba. Hvala še 1x vsem, ki ste me spremljale pri mojem nakupu. Navodila in recepte sem si prebrala - cuker je pač cuker - malo še berem vaše prejšnje forume in to je to. Za1x sem naredila samo 2x muffine, čakam na jedce sladkega, da ga malo bolj zaposlim. Mojim sem obljubila princeske, jih nisem delala že 7 laških let lp, župca

aševa  

član od: 18.3.2008

sporočila: 2

17. mar 2012 15:32

Ojla

pred parimi dnevi sem si naročila mešalnik MUM 4701 :)

Z veseljem odprem paket, ko opazim, da sploh ni nekih pravih navodil niti v angleščini kaj šele v slovenščini. Lepo bi prosila, če bi bila katera tako dobra in mi jih skenirala in poslana na urskaas@gmail.com

 

Bom zelooo hvaležna, da bom lahko mešalnik izkoristila v njegovi popolni celoti :)

 

Lp Urša

aševa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti