Kolegica Syu, zanima me , a moraš biti za ločevalno dieto ločen ? Ker , če je odgovor da, potem zame ne pride v poštev.
Hvala za odgovor.
LP
hedonist
Praznikov bo konec.....
Tudi jaz razmišljam o tej ločevalni dieti. Če si jo že imela, me zanima kako je z izgubljenimi kilogrami. V koliko časa si jih pridobila nazaj.
lp
fridolina
Pravijo, da ni pomembno, koliko in kaj pojemo med božičem in novim letom, ampak kaj in koliko med novim letom in božičem.
ajda66
| ajda66 je napisal/a: |
| Pravijo, da ni pomembno, koliko in kaj pojemo med božičem in novim letom, ampak kaj in koliko med novim letom in božičem. ajda66 |
| ajda66 je napisal/a: |
| Pravijo, da ni pomembno, koliko in kaj pojemo med božičem in novim letom, ampak kaj in koliko med novim letom in božičem. ajda66 |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
