Prosim bralce forumov, da mi sporočijo, v kolikor imate slovenska navodila za Simac-ov strojček za izdelavo testenin. Sam sem ga namreč založil oz. izgubil. Želel bi ga fotokopirati.
čarli
Dušan Kafol
Prosim bralce forumov, da mi sporočijo, v kolikor imate slovenska navodila za Simac-ov strojček za izdelavo testenin. Sam sem ga namreč založil oz. izgubil. Želel bi ga fotokopirati.
čarli
Dušan Kafol
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.