ščepec tega in onega za vse kulinarike
kastrolca
Voščila
Vse kar je slabo, naj z novim letom zbledi,
vse kar je dobro, naj za vekomaj ostane.
Vsem članom in članicam želim srečno 2010.
syu
![]()
Vsem uporabnikom in skrbnikom kulslo portala želim, da bo novo, 2010. leto slastno, mirno, zdravo, polno ljubezni, smeha, dobre družbe! ![]()
Prijeten božič,
srečno 2010....
cheleste
srečno![]()
![]()
![]()
![]()
lp
cervus Naj zažari čar prazničnih noči,
naj dlan stisne dlan,
želje naj dobijo krila,
usliši naj jih dobra vila!!
Čaroben
božič
in
srečno
2010,želim !
Alcika
A ste zato, da imamo eno temo za voščila, pa si drznem tole zakleniti (čeprav je bila prva in ni čisto korektno tole, ampak enkrat na leto naj mi bo kajne?) in vabim ostale
Jernej - Urednik Kulinarične Slovenije
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.
