Inpregnacija čevljev (šivi)

Imaš srečo, da postov nisem videla. Ampak to vseeno nima zveze s tvojim brcanjem v temo v tej temi. Še vedno si tako trmast, da raje trdiš svoje, kot da bi prebral kakšno stran nazaj. No ja, pa saj imamo moderatorje.

JJ

Ajej, daj še brcni. Saj berem. Prosil sem te za odpust grehov pa si me nazaj zabila. Ne bom trmaril naprej, sem se ti opravičil, te prosil za prijatelstvo za naprej. Če smatraš, da to ni dovolj je okej.

zlatiribonmb

Vrnite se k temi, prosim.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.