Živjo, ali je kdo v Ljubljani zasledil kje bi imeli tiste plastične "oblekice" za kovčke na kolesih, izgleda tako, da se cel kovček, brez koles seveda, obleče v to plastiko in mislim, da se zapre z zadrgo, mogoče je pa tudi na ježka?
Hvala
Lp Vesna
Živjo, ali je kdo v Ljubljani zasledil kje bi imeli tiste plastične "oblekice" za kovčke na kolesih, izgleda tako, da se cel kovček, brez koles seveda, obleče v to plastiko in mislim, da se zapre z zadrgo, mogoče je pa tudi na ježka?
Hvala
Lp Vesna
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.