Zobobol

Moycaa  

član od: 11.9.2004

sporočila: 738

20. nov 2009 8:59

japaja je napisal/a:
Kadar je nekaj neizogibno, je treba z veseljem pristopit k stvari! Komaj čakam, da me neha boleti zob! Komaj čakam, da bom imela lepe zobe! komaj čakam, da bom lahko normalno jedla! Komaj čakam, da se bom lahko smejala na vsa usta! japaja
Komaj čakam, da jo odkurim ven iz zobozdravstvene ordinacije. :) Moycaa

neznan uporabnik

20. nov 2009 9:18

Moycaa, bravo! To!! Kajti če komaj čakaš, da jo odkuriš, pomeni, da si najprej bila tam! japaja

Riddle  

član od: 15.1.2009

sporočila: 418

20. nov 2009 11:05

Punce, prav imate. Mene je bolečina "ruknila" do tega, da sem končno odnesla svojo prestrašeno rit na zobozdravnikov stol. In sem ugotovila, da je bolje potrpeti tisto minutko bolečine pri vrtanju, kot pa noreti od bolečine dva tedna. Jasno pa mi je tudi to, da mora človek kontrolirati strah in ne obratno. Meni je končno uspelo, upam da bo še komu, ki ga/jo je strah. :D @japaja, tvoj post sem si prepisala na listek in nalepila na mizo s tipkovnico :D Bo dobra motivacija, če me bo še kdaj strah ;) Lp od R.

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1685

13. maj 2023 19:05

Vem, da bo treba h zobarju, ker me nenormalno boli čeljust,  zob, ali pa kar cela glava. Zobarja se ne bojim. Pred tremi tedni se je malo začelo. Grem preveriti h zobozdravniku. Zobar pravi nič kritičnega. Čez dober mesec se vrnite, prej pa še k higieniku. Sedaj sem imela covid, pa sem higienika morala prestavit. Posledično tudi zobozdravnika. Ne zdržim več in upam, da me v ponedeljek vzame pod nujno. Razmišljam za zamenjavo, za samoplačniško, ko bi na vrsto prišla vsaj 3x na leto in ne samo 1x. Daleron in lekadol sta na dnevni bazi.

Kakšen dober zobozdravnik kje? 

Hvala.

LP, Saša

johana  

član od: 5.3.2014

sporočila: 12640

13. maj 2023 22:47

 https://klinikakrizaj.si/

"Prijazne besede so lahko kratke in preproste, njihov odmev pa je neskončen"(Mati Terezija)

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

17. maj 2023 10:16

Venturini je napisal/a:

Vem, da bo treba h zobarju, ker me nenormalno boli čeljust,  zob, ali pa kar cela glava. Zobarja se ne bojim. Pred tremi tedni se je malo začelo. Grem preveriti h zobozdravniku. Zobar pravi nič kritičnega. Čez dober mesec se vrnite, prej pa še k higieniku. Sedaj sem imela covid, pa sem higienika morala prestavit. Posledično tudi zobozdravnika. Ne zdržim več in upam, da me v ponedeljek vzame pod nujno. Razmišljam za zamenjavo, za samoplačniško, ko bi na vrsto prišla vsaj 3x na leto in ne samo 1x. Daleron in lekadol sta na dnevni bazi.

Kakšen dober zobozdravnik kje? 

Hvala.

LP, Saša

Daleron in lekadol za zobobol? Blažev žegen. Vsaj nalgesin ali kaj še močnejšega, dokler ne prideš do zobozdravnika, 

 

mamamia

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15152

17. maj 2023 12:01

Jaz hodim v Dentalis Novo mesto. Z zobozdravnikom sem zelo zadovoljna.

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti