syu, zgoraj sem dala link od zavoda, klikni gor in poišči aktualnosti, res ponujajo precej možnosti za izobraževanje. In ravno tako jim lahko izraziš svoje nezadovoljstvo. Morda niti ne vedo, da kaj narobe delajo, če pa nihče nič ne reče.
Ognjič 


Zavod za zaposlovanje
Sporočam novice.
Danes sem šla na zavod, ker je ob torkih dežurstvo.
Naletela sem ravno na svojo "svetovalka", ki jo zadnjič nisem spoznala, ker je bila odsotna.
Bila je zelo, zelo prijazna in mi je precej stvari povedala in me na marsikaj opozorila, dogovorila sem se tudi za tečaj.
Polepšala mi je dan.
Na koncu vsakega tunela je luč, moja je še oddaljena, svetlika se pa že.
Vsem mojim sogovornicam in sogovornikom prijazen pozdrav.
syu
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
