Tarja83..!
jaz sem šla an to stran in nevem kako naprej....svoje all-starke sem si že naredila samo prijaviti se neznam.....ali mi lahko poveš kako naprej?....napiše mi da čevljev ne pošiljajo v druge države prosim pomogaj mii..!!!!!
Eva_The_Piki
Converse all-star
Jezus, otrok....Klikni na Tarjo, tam kjer je ime napisano z rdečo (na začetku vsakega posta) in se bosta o tem pogovarjali po zasebni pošti.
Vendelina jr.
Hja registrirat se je treba. Kar se pa tice posiljanja v druge drzave, bo pa drzalo, ker mislim,da je samo za US trzisce. Js mam sreco, ker moj dragi dela v US.
Tarja83
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
