Praznično pecivo 2009

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

17. dec 2009 10:12

Jaz tudi, sploh ker še pospravlja in bi jaz potem bila čila in spočita ...

Mamamia

mamamia

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

17. dec 2009 10:32

Ježeš punce, ne glede na to, kako se izvorni topic imenuje, me vedno odvozimo na eno-te-isto-temo Vendelina jr.

Tanja05  

član od: 26.12.2003

sporočila: 392

17. dec 2009 11:00

Ma jaz bi tudi pospravila za njim..

Tanja05

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15824

17. dec 2009 11:12

Ja ko pa pravijo, da je temna čokolada zdrava, kaj ne bi zajadrale oziroma zavozile zdravju naproti ...

Mamamia

mamamia

mamaF  

član od: 21.1.2008

sporočila: 3340

17. dec 2009 15:53

IIjoooooj, pa kakšno praznično pecivo (itak ga potem skoraj nič ne jem), letos bom raje praznike preždela pred ekranom ob gledanju in "okušanju" specialitet omenjenega gentlemana.

Hvala, ljube punce, za razsvetljenje! ve ste prave prijateljice - saj pravijo, da kjer ni faušije , je za vse zadosti  Čokoladni dečko je za deset zvezdic!

Evo cela serija ga je na netu, mmmmmmmmmmmmm:

http://www.youtube.com/watch?v=fF-SIVyfK3Y

Mojca

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

17. dec 2009 22:30

Joj kako ste že vse pridne, že do sem diši ........ampak jutri pa tudi jaz začnem, letos bom ostala samo pri 9ih vrstah piškotov, recesija kaj naj , čeprav se imam na sumu, da se bodo izbranim pridružili še kaki slepi potniki, tako za vmes, da se višek sestavin porabi ; jutri začnem s polnjenimi medenjaki, potem pa dalje vsak dan po malo; arašidove palčke, lešnikovi evri, pirini piškotki z brusnicami, pomarančni grižljajčki, jaffa piškotki, čokoladne karameline, domine......vse bolj na pomaranče letos vleče, ker bo v vsakem sladkem darilnem paketu pristal še kozarček pomarančne marmelade skuhane po receptu iz baze . Ninja24

Jasna82  

član od: 26.11.2009

sporočila: 38

18. dec 2009 8:47

Tudi jaz sem že pridna. Na "varnem" čakajo vanilijevi rogljički in kokosovi keksi, včeraj pa sem se igrala z modelčki na testu za linško pecivo. Te kekse bom okrasila preden jih bom podarila. Danes se spravim nad božično marmelado iz baze, čaka pa me še čokoladni liker. Bom poslikala vse in ob priliki pošljem. Jasna82

mina20  

član od: 19.4.2007

sporočila: 389

18. dec 2009 9:38

Jaz sem pa kupila nov testomat, ker stari ni več delal, še ta isti dan naredila piškote, pa so zmanjkal, tako da me v soboto, poleg okraševanja okolice (smrečica v hiši je že) čaka še to, hvala bogu da moj stiska tiste piškotke je full hitro narejeno.Bom pa naredila v nedeljo še praline, sam ne vem če bodo zdržali do božoča. Se je pa letos potrudila tudi moja mami in spekla piškote - orehe, navadne in žepke z marmelado. tako da smo kar založeni mina20

cheleste  

član od: 9.8.2007

sporočila: 238

18. dec 2009 10:19

da se vam še jaz pridružim... jih je tudi že kar nekaj v škatlah: mehki cimetovi keksi kapučino keksi marcipanovi zvitki medenjaki orehovi keksi čokoladno-kokosovi keksi nutella rogljički čokoladni poljubčki božične zvezdice danes bom pa še naredila cimetove zvezdice,pa florentince,jutri pa čokoladne huzarske krapke pa božičkove lunice. po novem letu bomo pa kile dol dajali... cheleste

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecanjica1998
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti