Vendelina, se popolnoma strinjam. Slavko Bobovnik res ve, kaj početi v studiu v Odmevih. Meni je kot voditelj zelo všeč. Pri nekaterih drugih voditeljih pa imam včasih občutek, da gostje vodijo oddajo in ne novinar.
leny

Tajska rdeča curry pasta
Še veliko bolj kot Odmevi ipd. so mi zoprne razne humoristične nadaljevanke, kjer je narečje glavni štos. In tako se razni sosedje ipd. spakujejo z neko kao štajerščino ali prekmurščino, kot bi bilo za dober hec dovolj že narečje. Vsaj za "gorenjščino" si upam trditi, da krepko usekajo mimo...
NasjaKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | johana |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Tajska rdeča curry pasta

Mango cheesecake brez peke