Ali obstaja tudi kmečki turizem Ravbar? Nisem sigurna če se tako reče, mislim pa da sem ujela ta ime. Baje je tudi zelo OK. Ali kdo pozna?
uv
Kje dobro jesti na primorskem
Odvisno kaj želiš.
Si ''fin'' in želiš udobje ali si preprost in želiš biti med preprostimi ljudmi.
Jaz na primorskem najbol uživam, ko grem na dobro hrano med pristne ribiče, se vsedem na vrt gostilne Koral v Izoli. Na srečo se z njimi že toliko let poznam, da se vedno najde dobra in prijetna družba in pa kakšen pogovor o doživetjih na barki.
MatjažKulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
