Jesenski oblačilni report

ursulinka  

član od: 12.6.2008

sporočila: 92

21. okt 2013 20:45

Oprijeto črno oblekco do kolen, z dolgimi rokavi, pokritim dekoltejem in asimetričnim vratnim izrezom sem pred kratkim kupila v S.Oliver Selection. Ker vem, da ta oblekca spada v njihovo stalno kolekcijo za to jesen in zimo, sem prepričana, da jo boš še našla v trgovinah. Pa tudi kakšno drugačno, po mojih izkušnjah imajo namreč kar nekaj izbire malo bolj elegantnih oblek (pa seveda tudi nekaj casual variant).

ursulinka

te.jcika  

član od: 17.8.2010

sporočila: 165

22. okt 2013 9:56

Hvala punce

te.jcika

Vanilija  

član od: 18.8.2005

sporočila: 208

22. okt 2013 10:10

Smash ima tudi nekaj takih oblekic, če so vam všeč precej pisane zadeve.



Vanilija

Sporočilo je spremenil(a) Vanilija dne 22.okt 2013 10:13

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

20. jan 2014 18:02

Prosim za nasvet dobro obveščenih modnih jasnovidk .... ali se splača zdaj na razprodaji kupiti spomladanske nizke čevlje s klinasto (polno) peto - se bo ta reč spomladi še nosila ali ne? Če bi šlo zame, bi se sicer požvižgala na "in" in "out", ampak gre za darilo nečakinji, ki je v letih, ko so take stvari pač veliko bolj pomembne.

Hvala za vsako mnenje (tudi, če gre za vzgojo nečakinj, ta je pri meni popolnoma odpovedala).

Sonja

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. jan 2014 18:26

Kot da bi (jaz) imela danes preveč časa. 

Čeprav se sama držim klasike, navadno pogledam po spletnih straneh najdražjih veleblagovnic, kaj bo modno in kaj ne. Te se mi zdijo bolj zanesljive kot sami modni šovi. Na srečo so vsaj pri nas trgovine že obilno založene z robo za prihajajočo pomlad, tako da ti svetujem, da pogledaš tole (in seveda ne glej cen ). Poceni približki luksuznih izdelkov se dobijo tako rekoč povsod. 

http://www.saksfifthavenue.com/Shoes-and-Handbags/Shoes/Wedg

 

Al pa tole: http://www.neimanmarcus.com/Shoes/Wedges/cat15490733_cat1

 

Po moje wedges (čevlji s polno peto) ne bodo šli kar tako iz mode.  

 

 In ko smo že ravno pri čevljih...it takes a 54 year old lady to tell it like it is. Emma Thompson na podelitvi Golden Globes: http://www.buzzfeed.com/jordanzakarin/a-drunk-emma-th

 



Vanja





Sporočilo je spremenil(a) Vanja_v_ZDA dne 20. 2014 18:40

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

20. jan 2014 18:39

Super! Fajn! Hvala!

Že naročam.

Sonja

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

20. jan 2014 19:54

limnol je napisal/a:

Prosim za nasvet dobro obveščenih modnih jasnovidk .... ali se splača zdaj na razprodaji kupiti spomladanske nizke čevlje s klinasto (polno) peto - se bo ta reč spomladi še nosila ali ne? Če bi šlo zame, bi se sicer požvižgala na "in" in "out", ampak gre za darilo nečakinji, ki je v letih, ko so take stvari pač veliko bolj pomembne.

Hvala za vsako mnenje (tudi, če gre za vzgojo nečakinj, ta je pri meni popolnoma odpovedala).



Sonja

Kupi. Nosili se bodo vse vrste čevlji. Od polnih pet, do debelejših pet, pa zelo supergastih čevljev. Nosili se bodo čevlji na špico in čevlji na okroglo, paščki okoli gležnaj in brez paščkov...skratka, pri čevljih bo veliko možnosti, težko udariš mimo.

Je pa tako, da je treba pogledati, kaj bo nečakinja nosila zraven tistih čevljev. Ker na take čevlje grejo super krila in oblekice in hlače z bootleg krojem.  Kombinacijo skinny hlač in takih čevljev pa bi raje odssvetovala.

Vendelina jr.

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

20. jan 2014 20:30

Vanja, kako je že tista trgovina s čevlji, ko si nas peljala, saj veš kdaj in kje? Da je na Peti vem, samo imena se ne spomnim. Tam, ko je Mojca naenkrat drug človek postala ...?

mamamia

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. jan 2014 20:35

Mamamia, Tista, v kateri si ti nabavila čevlje je: NineWest , tvoje dete je pa tiste "killer-je" našla pri Aldo.

Moram pa reč, da so pri nas čevlji "ful bolj poceni" (če primerjam "apples to apples").  

Vanja

limnol  

član od: 16.11.2001

sporočila: 5187

21. jan 2014 7:35

Vendelina jr. je napisal/a:

Je pa tako, da je treba pogledati, kaj bo nečakinja nosila zraven tistih čevljev. Ker na take čevlje grejo super krila in oblekice in hlače z bootleg krojem.  Kombinacijo skinny hlač in takih čevljev pa bi raje odssvetovala.


Vendelina jr.

Upanje ostaja pri hlačah, ampak samo na ravni upanja - v krilu ali obleki punce nekje od vrtca dalje ni še nihče videl z izjemo maturantskega plesa, pa še tisto si je izbrala tako, da bi raje videli, da bi šla v kavbojkah. Zdaj je, kar je, čevlji so naročeni, punca pa še mlada. So pa na oblačilnem področju k sreči presenečenja možna in se tudi dogajajo, sploh v teh letih.

Sonja

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti