Majčka s srajco

Meni ni noben lovilec pomagal ujet sive in roza barve, predno sta naskočili bele rokave in ovratnik...grrrrr. Ker šolanje z rdeče - belo kombinacijo ni zaleglo, sem nadaljevala še s črno - belo Ognjič
hehehe, punce tolazite se lahko da niste same krive . Kaj naj recem jaz, ko mi je rdeca pidzama "usla" med belo zehto in je bilo vse roza? LP, R. "Stressed is desserts spelled backwards!"

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.