Pripomočki za peko - kje kupiti?

stasafrank  

član od: 29.6.2003

sporočila: 518

tema odprta - 6. jul 2003 18:13 | ogledi: 6.799 | odgovori: 6

Zanima me, ali kdo ve za kakšno specializirano trgovinico v Sloveniji, kjer bi se našlo kaj več pripomočkov za peko (modla, brizge, barve za kreme, okraski, stojala za torte ipd.)

V bližini Zagreba sem sicer našla eno trgovinico Sve i svašta, ki prodaja dobesedno sve i svašta za peko in krašenje tort. Problem: ne pošiljajo v Slovenijo.(Za vse tiste, ki ste mogoče malo bližje Zagrebu, pa bi vam prav prišel njihov telefon in naslov: + 385 1 65 88 402, Gornjostupnička 24b, 10255 Gornji Stupnik)

Staša Frank

Venturini  

član od: 29.1.2002

sporočila: 1692

6. jul 2003 18:26

Mislim, da je še vedno najboljša iti v trgovinp Pekarne Vrhnika, Na Brnčičevi ulici, Ljubljana-Črnuče. Pravijo, da imajo tam kar veliko izbiro. Naj še tisti poročajo, ki so že bili tam. LP Saša

KRALJ  

član od: 22.10.2001

sporočila: 123

7. jul 2003 6:48

Izbira je res še kar, čeprav je trgovina grosistična in je večina stvari v preveliki embalaži za gospodinjstva. Jaz sem bila precej razočarana. Veliko bolj primena je bila trgovinica pri Karlovškem mostu v Ljubljani, ki pa so jo žal zaprli. Kaja

neznan uporabnik

7. jul 2003 9:35

Res je, uporabni so le pekači in podobne zadeve, ki jih lahko kupiš posamezno, vse sestavine, npr. barve, okraski za torte, razni čokoladni lističi in podobno (izbira je sicer kar velika), pa so pakirane v tako ogromnih količinah, da so za ljubiteljsko uporabo skoraj neuporabne. Alenka

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

7. jul 2003 9:46

Tudi na Ptuju je mogoče kar nekaj pripomočkov za peko najti v trgovini BIGA. Jaz imam od domačih prepoved iti tja, saj vedno preveč zapravim. Lp

zvonček  

član od: 2.4.2003

sporočila: 78

9. jul 2003 9:38

Rebeka! Tudi jaz sem iz Ptuja, pa me zanima kje je ta trgovina BIGA. vesna š.

Rebeka  

član od: 1.10.2001

sporočila: 563

9. jul 2003 9:51

Vesna! V Špindlerjevi ulici. To je pri trgovini Panorama. Zaviješ z glavne ceste proti Nesovi tovarni, trgovini Panorama,... in nato levo proti steklarni. Imajo tablo že ob cesti in nato na trgovini tudi. Ne vem pa točno kako imajo odprto. Če želiš jih pokliči 7800660. Lp

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Venturini
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti