Cestitke Goca, sem prav vesela , da imamo tudi clanice(e) drugih narodnosti, da nam malo popestrijo recepte.Upam, da se nam bo pridruzila se katera(i)
Lepo praznuj
!
lp 
Danes praznuje gocap
Vse najboljše !
ekorenci
Vse najboljše in veselo praznovanje Ti želim ![]()
![]()
![]()
barbara9
Vse naj, naj, naj, naj...
petardica 
hvala,hvala:)
GocaP
Vse najboljše ![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Vse najboljše,lepo praznovanje!
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
