In memoriam patrick swayze
Naj počiva v miru.
giga 33
He was a good guy!
Vanja
Naj počiva v miru.
Bil mi je zelo priljubljen v "Sever in jug".
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
bil zelo dober igralec...res škoda...
bananica81
| dragička je napisal/a: |
Naj počiva v miru. Bil mi je zelo priljubljen v "Sever in jug".
|
V njegov spomin ... nepozaben in ganljiv konec filma Duh (Ghost) ... tudi sam je sedaj zaplaval med zvezde:
http://www.youtube.com/watch?v=W6sMzQuup4Y&feature=r
girica
Sporočilo je spremenil(a) girica dne 15. 2009 15:13
Naj počiva v miru. Njegovi filmi bodo vedno živi.
Ksenija http://picasaweb.google.com/xency.k
Moj najljubši igralec. Brez nekih afer, ločitev, mamil... Tako mi je bil všeč, da sem sinu, ki je rojen malo po izidu filma Duh, ime Patrik
sarah key
![]()
![]()
Naj počiva v miru
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
