Pozdravljeni!
Malo čudno vprašanje verjetno..Ali lahko naredim krhko testo za pito brez masla ali margarine?
Samo z olivnim oljem? Je to že kdo uporabil?
Hvala za odgovor!
Maja
Pozdravljeni!
Malo čudno vprašanje verjetno..Ali lahko naredim krhko testo za pito brez masla ali margarine?
Samo z olivnim oljem? Je to že kdo uporabil?
Hvala za odgovor!
Maja
Zakaj pa to? Kaj pa manjka tej maščobi?
Pozdravček!
Pa speci biskvit :)
AtinaMed večno mladimi temami so jedilniki po Montignacu, tam vprašaj. Sem prepričana, da boš dobila odgovor v trenutku.
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.