Potrebujemo glasove

tema je zaklenjena

http://fotonatecaj.yeti.si/index.php?option=com_joomgall

http://fotonatecaj.yeti.si/index.php?option=com_joomgall

http://fotonatecaj.yeti.si/index.php?option=com_joomgall

Prosim , če ima kdo čas da pokloni kakšen glas za moji hčerki .hvala

Glasujemo, glasujemo. Zaenkrat jima kar dobro kaže ;) MEG80

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Tema je zaklenjena, zato vanjo ne morete več pošiljati sporočil.