Danes smo opravili rojstnodnevne nakupe in sicer da malo poročam:
nečaku smo kupili: mp3 player na katerega sem mu naložila ogromno pesmi, eno majčko z dolgimi rokavi, peresnico, in zraven nekaj sladkarij, nekje v vrednosti 40 eur
nečakinji pa : winx puzzle, winx majico, plastično škatlico za shranjevanje kakšnega nakita, samolepilne nalepke z raznimi otroškimi motivi, pa tudi zraven sladkarije, nekje v isti vrednosti.
Mislim, da bosta zadovoljna, pa upam da tudi starši.
Hvala vsem za dobre nasvete. Ko bo čas za božična darila pa se spet kaj oglasim 

dalea
Darilo za nečaka (5 in 12 let)
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
