Program

Anomis  

član od: 4.11.2003

sporočila: 1175

6. sep 2009 20:35

Čao, tudi jaz jih imam pod priljubljene, v posebni mapi. Se je pa že zgodilo, da se je rčn sesul in je bilo potrebno na novo... samo v tem primeru je bila to najmanjša izguba, itak so vsi v bazi. Lep pozdravček, S. (http://nevemkaj.moj-album.com/album/10877539/)

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

6. sep 2009 21:09

Jaz si recepte printam obojestransko in nato list plastificiram, tako da ga imam lahko vedno na pultu ko ustvarjam. Če se popaca ga samo obrišem. Sicer pa imam v Wordu odprto datoteko kamor shranjujem bližnice najbolj priljubljenih receptov - razvrščene imam po kategorijah in nato samo kliknem in sem na kulinariki. http://tajda.moj-album.com/album/10410677/?os=

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

7. sep 2009 15:35

jaz si jih prinatm in lepim v zvezek. na pisavi 10, predolge pa malo pokrajšam. na začetku zvezka je pa kazalo po straneh, in tja pišem naslove receptov. rimljanka, ne vem zakaj te tako moti tole vprašanje... ko ni interneta, ali pri nas npr ko v kuhinji wireless ne vleče bi super prav prišli shranjeni tisti, ki si jih ŽE naredil in jih še želiš. Js čist razumem da ima take potrebe. je tako težko? v wordu tudi ni slabo, ker če stisneš crtl+f lahko iščeš svoje recepte po ključnih besedah. bannanna_v_slo ;) Sporočilo je spremenil(a) bannanna dne 07. 2009 15:36

zzak1977  

član od: 31.7.2009

sporočila: 2193

7. sep 2009 15:40

Touchscreen monitor na steno nad pult in brezžični prenos na njega z računalnika Knjige zvezki in ostalo je pa ena sama velika navlaka v današnji dobi. Če se pa že zgodi da smo brez el. toka enkrat na leto, pa ni hudič da ne znate nekaj skuhat na pamet. zzak1977

Migla  

član od: 16.6.2004

sporočila: 1892

7. sep 2009 18:29

Atina je napisal/a:

ežoj je napisal/a:

Atina je napisal/a:

Eh, jaz pa imam kup receptov v beležki, a sem očitno otrok 'stare šole', saj sem ugotovila, da je najboljši način, če si recepte sprintam in dam v mapo...........................

Atina

...........in pol nekaj iščeš kot zmešan po mapi, in en kup stvari najdeš, ki so tolk fajn in si na njih čist pozabil, tistega kar iščeš ni in ni, ti se bo čebula prismodila ( neprimer ), tistega pa ni...............

ežoj

Hehe, tudi možno, ja (se je tudi kaj takega že zgodilo).

Imam pa mape po kategorijah: biskviti, piškoti, torte, ostalo. So s prozornimi 'srajčkami', tako da, če kaj popackam, se fino pobriše stran :)

Atina

Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 06. 2009 19:48
Vse to imam tudi sama v srajčkah, v 10 fasciklih in v svojih kuharskih knjigah, vendar sem najhitrejša z računalnikom in PLUS PAKETom na Kulinariki in s printanjem recepta. LP Migla

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

8. sep 2009 6:30

bannanna, po čem sodiš, da me moti? Samo odgovorila sem ji, na vprašanje, ki ga je postavila. Ne vidim nobene potrebe po tem, da igraš advokata, če bodo moji zapisi motili tisto, ki je vprašanje postavila, se bo že sama obrnila name.

rimljanka - zasebno mnenje

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

8. sep 2009 11:38

prav maš. se globoko opravičujem bannanna_v_slo ;)

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

8. sep 2009 15:00

rimljanka je napisal/a:
Ne vidim nobene potrebe po tem, da igraš advokata [nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
Licemerstvo par excellence. RadaJem

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti