Imam problem.Rada bi si kaj shranila v beležko kakšen priljubljen recept pa mi tam piše ,da pri vsakem receptu je kuharček pod katerim je možnost shranitve v beležko ampak jaz tega kuharčka ne vidim mi lahko gdo pomaga?L.P.Andreja
ekorenci
Imam problem.Rada bi si kaj shranila v beležko kakšen priljubljen recept pa mi tam piše ,da pri vsakem receptu je kuharček pod katerim je možnost shranitve v beležko ampak jaz tega kuharčka ne vidim mi lahko gdo pomaga?L.P.Andreja
ekorenci
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.