Pre-fall, oblačilni report za novo sezono

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

19. sep 2009 21:52

Hehe Vendelina, zadnjič sem v Zari kupila dva para, pa sem ravno danes ugotovila, da se mi eni sezuvajo, ker so očitno preširoki zame . A prodajajo Guess čevlje v Ljubljani?

jasna

Sporočilo je spremenil(a) jasna1 dne 19. 2009 22:07

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

20. sep 2009 0:09

Ko smo že ravno pri sezuvanju - kako dosežete, da vam noge ne drsijo v salonarjih, če imate oblečene najlonke? RadaJem

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

20. sep 2009 4:32

Meni se sezuva samo en par - čevlji so mi preveliki.

Vanja

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

20. sep 2009 7:31

RadaJem, pri sebi ugotavljam, da je najbrž zgrešen model, no, najbrž dva . Imam kar nekaj čevljev z visokimi petami, ki se mi ne sezuvajo, ne na boso nogo, ne na nogavico. Tile Zarini mi pa ob notranji strani res malo zevajo, taka čudna "školjka" je, čeprav so čevlji drugače zelo lepi.

Ne vem, nasvet proti sezuvanju bi tudi meni prišel prav, samo se bojim, da ni rešitve.

Hehe, ko bi me videli včeraj, mož me je podil po Baumaxu, jaz pa sem stopicljala počasi, z občutkom, kolikor se je dalo elegantno . Mudilo se nama je, njemu pa ni bilo čisto nič jasno, od kod meni take fore . Joj, kako se mi je smejal in rekel, naj drugič raje najkice obujem

jasna

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

20. sep 2009 16:01

Saj se mi ne sezuvajo ravno - drsi mi v njih in se počutim rahlo nestabilno. Če se pa čevelj sezuva, je pa res prevelik, ja. Ampak tudi to se da rešit s tistimi ledvičkastimi blazinicami, ki jih prilepiš na peto. RadaJem

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

20. sep 2009 21:40

RadaJem, tvojo težavo se da tudi rešiti s tistimi blazinicami, ki pa niso ledvičkaste in niso za na peto, pač pa so za pod del stopala s prsti (hm, kako se temu delu stopala reče?), in hkrati te noge tudi ne bolijo, če imaš te blazinice.

lp

cervus

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

20. sep 2009 23:31

elaphus je napisal/a:

RadaJem, tvojo težavo se da tudi rešiti s tistimi blazinicami, ki pa niso ledvičkaste in niso za na peto, pač pa so za pod del stopala s prsti (hm, kako se temu delu stopala reče?), in hkrati te noge tudi ne bolijo, če imaš te blazinice.

lp

cervus [kaca]
Sem že vmes našla, hvala. Vedela sem, da obstajajo, nisem pa vedela, da pomagajo tudi proti drsenju. RadaJem

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

21. sep 2009 8:30

Andreja, tista italijanska bata je tudi v vseh ljubljanskih batah. Guessove torbe in čevlji so na prodaj v Maximarketu, in videla v Stiefelkoenigu. Guessov tekstil je poleg navedenih lokacij tudi v Emporiumu, kjer je tudi nekaj čevljastih zadev. Torbe in oblačila imajo tudi v Aveniji mode v hipermarketu Šiška, medtem ko se čevljev tam ne spomnim. Za ostale kraje pa ne vem. Vendelina jr.

dolenjka3  

član od: 2.11.2008

sporočila: 14

21. sep 2009 13:31

Hvala, upam, da dobim mojo 39. Lep in sončen dan vsem dolenjka3

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti