Kakšna vrata pa potrebujeŠ? Mi smo si sami naredili kamin, ker sem hotela velikega in ne neko "luknjico". So mi vsi ponujali termo steklo, ki je tako drago, da ga je hotel zavarovalni agent ekstra zavarovati. No, pa smo dali naredit dvokrilna vrata iz kaljenega stekla z luknjicami za ročaja in pante in je prišlo smešno poceni.
lp,
vanjatajnsek
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma!
Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.