Heej.
Tudi sama bi si rada ogledala dirko Formule 1, in sicer VN Belgije. Ponudbe za karte sem našla na kar nekaj spletnih straneh. Zanima me, kje lahko prevzamem karte oz. vstopnice od drugih spletnih straneh (ki niso uradne F1 spletne strani). Prav tako, kot pri uradni F1 spletni strani (www.formula1.com), na okencu neposredno na dirkališču? Ne vem kako te stvari potekajo, saj se bom prvič udeležila takega dogodka.
Hvala za informacije.
LP
srebrna puščica
Vstopnice za formulo 1 v italiji
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
Za pošiljanje sporočila v forum se prijavite ali vpišite.
Prijavite se lahko tudi z Google računom.
