Se mi zdi, da je lepi Georgie ze kar malo kicast.
slepakura

Jabolčne kremšnite
| slepakura je napisal/a: |
| Se mi zdi, da je lepi Georgie ze kar malo kicast. |
...pa očarljiv in šarmanten. Pri nekaterih pač mati narava malo pretirava.![]()
Tanja05
| Tanja05 je napisal/a: |
| Pri nekaterih pač mati narava malo pretirava.[:D Tanja05 |
Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.
| Kaj jutri za kosilo? | Dragička |
| MOJ vrt | Trixi |
| malo za hec | johana |
| Kaj danes za zajtrk | johana |
| Ločevanje živil 90. dni - 5. del | dočka |

Jabolčne kremšnite

Praženo zelje s krvavicami in krompirjem